Wczytuję dane...
Regulamin

 

Regulamin sklepu valves.com.plWłaścicielem Sklepu internetowego valves.com.pl jest spółka Przedsiębiorstwo Handlu i Usług DRWĘCA Sp. z o.o.. Zamówienia za pośrednictwem internetu realizujemy na terenie Polski.

Dane Firmy:

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług DRWĘCA Sp. z o.o.

ul. Długa 62A
87-300 Brodnica
NIP: 874-000-36-14

Regon: 0080807777

KRS
0000176201

Dokumentacja spółki przechowywana jest w: Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Wysokość kapitału zakładowego: 602000,00 zł

ZAMÓWIENIA I ICH REALIZACJA

1. Zawartość sklepu internetowego valves.com.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.

2. Ceny podane w sklepie internetowym valves.com.pl to ceny hurtowe netto wyrażone w złotych polskich. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

3. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep valves.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

4. Zastrzegamy sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy podana cena towaru będzie nieprawidłowa w skutek błędnego działania systemu teleinformatycznego.

5. Towary w dziale "Promocje" są ograniczone ilościowo. Realizacja zamówień zawierających takie towary odbywa się w kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów.

6. Warunkiem realizacji zakupu jest akceptacja regulaminu, rejestracja w systemie oraz prawidłowe wypełnienie przez Kupującego formularza zamówienia, który jest zamieszczony na stronach sklepu internetowego. Poprawnie złożone zamówienie definiuje następujące kwestie:

-dane kontaktowe i adresowe: zamawiającego, odbiorcy i płatnika

-co najmniej jedną pozycję określonego towaru wraz z ceną

-sposób płatności

-koszty transportu

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

7. Kupujący zobowiązany jest do podania adresu e-mail lub numeru telefonu kontaktowego, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

8. Czas realizacji zamówienia liczy się od momentu jego potwierdzenia.

9. Zakupiony przez Klienta towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych.

10. Towar będzie dostarczany w zależności od opcji, która zostanie wybrana przez Klienta.

11. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon fiskalny.

12. Klient może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT. Dokonanie zmian jest możliwe poprzez: kontakt telefoniczny: 604 429 917 wysłanie listu pocztą elektroniczną e-mail na adres: sklep@valves.com.pl

13. Przyjęcie zamówienia poprzedza jego weryfikacja, w ramach, której ustalane są indywidualne szczegóły dostarczenia przesyłki. Weryfikacja odbywa się telefonicznie lub poprzez pocztę e-mail.

14.Jeżeli weryfikacja nie nastąpi w deklarowanym czasie, może to oznaczać, że umieszczone przy składaniu zamówienia dane były błędne. W takiej sytuacji obowiązek skontaktowania się ze sklepem valves.com.pl leży po stronie klienta. Brak takiego kontaktu w przeciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia skutkuje anulowaniem zamówienia.

15.Klienci, którzy podadzą adres e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną, a każde poprawnie złożone zamówienie jest potwierdzane automatycznie wysyłanym listem poczty elektronicznej e-mail na adres zamawiającego.

16.Minimalna wartość zamówienia to 100 zł brutto

 

PŁATNOŚCI
  1. Obowiązują dwie formy płatności:

-gotówką

-przelewem bankowym

  1. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

 

ZWROTY I WYMIANA TOWARU
  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumentów, Klient będący Konsumentem, może odstąpić na piśmie od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrócony towar musi być fabrycznie nowy, nie może nosić śladów użytkowania, musi tez posiadać oryginalne opakowanie i etykiety. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zostaną przekazane przelewem bankowym na wskazany rachunek bankowy w ciągu 5 dni od zwrotu towaru. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. Za odesłanie towaru płaci Klient. Paczki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane.

 

GWARANCJA I REKLAMACJE
  1. Gwarancja jest udzielana na każdy towar zakupiony w naszym sklepie zgodnie z Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z dnia 27 lipca 2002. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

  2. valves.com.pl zastrzega, że ze względów technologicznych kolorystyka i wygląd produktów przedstawionych na zdjęciach w sklepie internetowym mogą różnić się od rzeczywistych.

  3. Reklamacje na towary zakupione w sklepie internetowym należy przesyłać na adres: PPHU DRWĘCA Sp. z o.o., 87-300 Brodnica, ul. Długa 62A

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  1. Dane osobowe uzyskane z rejestracji będą przetwarzane przez spółkę PPHU DRWĘCA Sp. z o.o. z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.

  2. Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna – sprzedaży towarów i usług.

  3. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu internetowego valves.com.pl.